Home

Zij maakt het verschil

Om deze inhoud te zien heeft u flash player 9 of hoger nodig.
Twitter icon Facebook icon Linkedin

Wie steunt ZIJ?

Voor elke klant die ZIJ aan een goede secretaresse en HRM personeel helpt of elke kandidaat die via ZIJ een baan vindt, maakt ZIJ een donatie over aan een goed doel. Per jaar probeert ZIJ een nieuw goed doel te zoeken wat extra steun verdient.

2011: ZIJ steunt Mama Cash. Wereldwijd strijden vrouwen vol enthousiasme, moed, inzet en vastberadenheid tegen armoede, geweld en discriminatie. En vóór gelijke kansen. Helaas doen ze dat met weinig financiële middelen. Mama Cash is ervan overtuigd dat iedereen een beter leven krijgt als vrouwenrechten en de positie van vrouwen en meiden verbeteren. Daarom geeft zij financiële steun aan vrouwengroepen die weten welke verandering nodig zijn en welke activiteiten effectief zijn in hun land en binnen hun cultuur. Dit helpt de betrokken vrouwen, hun gezinnen én hun gemeenschappen. Generaties lang!

2009 en 2011: Via Plan steunt ZIJ het project, Because I am a girl. Plan strijdt voor gelijke onderwijskansen voor meisjes. Want meisjes die naar school gaan verdienen later meer. Daarom zet Plan zich in om meer meisjes naar school te krijgen in Ghana, Senegal en Nepal. Plan stelt studiebeurzen beschikbaar in Ghana en zorgt voor vakopleidingen aan meisjes in Vietnam.

2007 en 2008: In deze jaren hebben we Oxfam Novib gesteund. Via deze organisatie hebben we kinderen in Bangladesh schoolboeken en schoolmaaltijden bezorgd. Op deze manier hebben ook deze kinderen een toekomst met een kans op een goede baan.